Zajęcia- harmonogram

Plan zajęć na lipiec 2024

CAS_APZ_od-3.07.2024

 • FASCYNUJĄCY KARNAWAŁ… 30 stycznia, 2024
  Trochę wstążek, tiulu, koralików i pięknych piór – fascynator gotowy ! Z takim drobiazgiem wpiętym we włosy każda kobieta wygląda fascynująco !
  pokaż więcej
 • NAJLEPSZE ŻYCZENIA.. 20 grudnia, 2023
  Jak miło jest spotkać się w większym gronie i poczuć wspólnie atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
  pokaż więcej
 • LATO…LATO… 5 lipca, 2023
  Do wakacyjnych sukienek powstały kolorowe kwiatowe broszki. Chabrowy kolor to kwintesencja lata…
  pokaż więcej
 • Dmuchawce, latawce, wiatr – to już wiosna…. 28 kwietnia, 2023
  W blasku słońca na zielonej łące pojawiły się koralikowe dmuchawce….
  pokaż więcej
 • MIŁE POWITANIE JESIENI … 4 października, 2022
  Poezja przy kawie i słodkim „co nieco”
  pokaż więcej
 • NOWE KORALIKOWE ŚCIEGI … 4 sierpnia, 2022
  Czas na nowe ściegi koralikowe…. Brick stitch to jeden z popularniejszych ściegów beadingowych. W polskim tłumaczeniu znany jest jako ścieg murkowy lub cegiełkowy. Nazwa pochodzi od charakterystycznego ułożenia koralików względem siebie w gotowej pracy – podobnie jak układają się cegły w murze, to znaczy z przesunięciem o pół koralika w kolejnych rzędach.
  pokaż więcej
 • Komunikat specjalny 12 czerwca, 2020
  CAS „Dojrzały smak życia” zamkniętyod 12 marca 2020 do odwołania!W związku z decyzją Rządu Rzeczpospolitej Polskiej o zawieszeniu działalności placówek kulturalnych ze względu na koronawirusa
  pokaż więcej
 • ŁĄCZY NAS PASJA – POZNAJĘ MAŁOPOLSKĘ 26 czerwca, 2019
  Kultura i przeszłość Ziemi Wiślickiej to cel naszej wycieczki. Pogoda i frekwencja dopisały, więc wyruszamy. Wiślica miasto nad Nidą – jest bez wątpienia najbogatszym zespołem zabytkowym na Ponidziu, związanym z  państwem Wiślan i dynastią Piastów. Jej dzieje sięgają aż IX w. Chociaż Wiślica to najmniejsze miejscowość posiadająca prawa miejskie  –  zamieszkuje ją tylko 500 mieszkańców, jej skarby są bogactwem na skalę światową. Przepiękna Bazylika – fundacja pokutna Kazimierza Wielkiego jest największym i najstarszym kościołem dwunawowym w Polsce. To tutaj w tym mieście królów możemy zobaczyć również Dom Długosza, Madonnę Łokietkową, płytę Orantów XI w., misę chrzcielną IX w. i wiele innych zabytków. To miejsce Statutów Wiślickich ...
  pokaż więcej
 • Warsztaty plastyczne – filcowanie… 15 maja, 2019
  Filcowanie latem? Czemu nie! Filcowa torba, lekka, wygodna, ozdobiona pięknym kolorowym wzorem wykonanym metodą filcowania na sucho będzie ozdobą każdego letniego ubioru.
  pokaż więcej
 • Gry stolikowe – i nie tylko. 11 maja, 2019
  Dzisiaj rozpoczynamy nową  aktywność w naszym CAS-ie  –  gry stolikowe w miłym towarzystwie i przy kawce z ciasteczkiem. Można porozmawiać, poćwiczyć pamięć biorąc udział w różnego rodzaju grach i porywalizować w rozgrywkach konkursowych z nagrodami. Serdecznie zapraszamy na następne zajęcia poniedziałek  25.02.2019 godzina 12.30.
  pokaż więcej