Lektoraty

Język angielski

Oferujemy Państwu kursy języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania, od podstawowych do zaawansowanych, dobrane do potrzeb każdego kursanta. Semestr I trwa od października do lutego, natomiast semestr II trwa od lutego do czerwca. Zajęcia odbywają się w grupach 8-10 osobowych, jeden raz w tygodniu 1,5 godz. czyli dwie godziny lekcyjne. Każdy semestr zawiera 30 godz. lekcyjnych.

Odpłatność za każdy semestr wynosi: dla nowych uczestników 320 zł za semestr dla osób kontynuujących naukę 300 zł. Opłatę należy wnieść w ciągu 14 dni od rozpoczęcia semestru. Istnieje możliwość płatności w ratach po uprzednim uzgodnieniu na piśmie.

Zapewniamy miłą atmosferę, profesjonalną kadrę nauczycieli, również native speakerów i niekonwencjonalne sposoby nauki. Serdecznie zapraszamy.
Koordynator zajęć p. Suder Małgorzata tel. 600 544 009

Język niemiecki

Zapraszamy na zajęcia z języka niemieckiego do grupy średnio zaawansowanej osoby, które uczyły się już i chcą doszkolić język niemiecki. Szczególny nacisk kładziemy na rozwijanie sprawności mówienia i rozumienia ze słuchu. Jeszcze są wolne miejsca, osoby chętne proszone są o kontakt z biurem APŻ, od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 11.00.

Język francuski

Zajęcia języka francuskiego działają jako grupy samokształceniowe, zgodnie z ustalonym przez uczestników regulaminem. Są to zajęcia dla osób już znających język w stopniu podstawowym. Zajęcia mają na celu podniesienie kompetencji i praktycznych umiejętności. Osoby prowadzące zajęcia stawiają sobie również za cel przybliżenie słuchaczom życia i kultury Francji. Liczba uczestników jest ograniczona. Pierwszeństwo uczestniczenia w kursach językowych mają osoby zaangażowane w prace Akademii, wolontariusze oraz uczestnicy projektów. W miarę wolnych miejsc przyjmowane są pozostałe osoby. Zajęcia odbywają się w ciągu roku akademickiego od października do czerwca raz w tygodniu i trwają 1,5 godziny.

Zapraszamy!

 

uczestnicy zajec jezykowych